PZU

Janusz Szumowski Oddział PZU S.A. Zespół Sprzedaży Agentów Wyłącznych w Ełku

SAMOCHÓD

 • Rewolucja w OC

  Szybka i wygodna likwidacja szkody z OC!

  Jeżeli masz ubezpieczenie OC w PZU, a sprawcą Twojej szkody jest osoba posiadająca OC w innym niż PZU zakładzie ubezpieczeń, możesz skorzystać z REWOLUCJI W OC !

  Dalej
 • PZU Pomoc w Drodze

  Usługi assistance. Holowanie, samochód zastępczy, nocleg, opieka nad dziećmi i inne

  Ubezpieczenie PZU Pomoc w Drodze

  Dalej
 • PZU NNW Max

  Ochrona w wielu pojazdach

  Korzystasz na co dzień z różnych środków transportu, np. z samochodu prywatnego, służbowego, taksówki, autobusu? Obawiasz się wypadku? Dzięki naszemu ubezpieczeniu NNW Max otrzymasz wsparcie finansowe. Jeśli zdarzy Ci się poważny wypadek, i nie będziesz w stanie po nim wrócić do pracy, wypłacimy Ci pieniądze. A gdyby Cię zabrakło, odszkodowanie dostanie Twoja rodzina.

  Dalej
 • PZU Auto Szyba

  Szybka naprawa lub wymiana uszkodzonej szyby

  Dalej
 • PZU Auto Ochrona

  Szybka i wygodna likwidacja szkody z OC sprawcy

  Ktoś wjechał w Twój samochód? Motocyklista urwał Ci lusterko przy wyprzedzaniu? Nie chcesz czekać, aż ubezpieczyciel sprawcy pokryje koszty naprawy Twojego auta? Dzięki naszemu ubezpieczeniu PZU Auto Ochrona likwidacja szkody, którą wyrządziła Ci inna osoba, będzie bezproblemowa. Przejmiemy na siebie załatwienie wszystkich formalności z firmą ubezpieczeniową sprawcy, a Tobie wypłacimy odszkodowanie. A to wszystko nawet w 15 dni.

  Dalej
 • Autocasco (AC)

  Dla kogo?

  Z ubezpieczenia mogą skorzystać klienci indywidualni oraz mali lub średni przedsiębiorcy, którzy posiadają mniej niż 20 pojazdów.

  Dalej
 • OC posiadaczy pojazdów mechanicznych

  Dla kogo?

  Masz auto, motocykl lub inny pojazd? Zgodnie z prawem musisz wykupić ubezpieczenie OC. Jeśli spowodujesz wypadek lub kolizję, wypłacimy odszkodowanie osobom, którym wyrządziłeś/-aś szkodę.

  Ubezpieczenie OC jest obowiązkowe. Nie ma znaczenia, czy używasz pojazdu czy stoi on na przykład w warsztacie lub garażu.

  Umowę ubezpieczenia OC musisz zawrzeć najpóźniej w dniu rejestracji pojazdu lub w dniu, w którym kończy się poprzednia umowa OC.

   

  Dalej
 • NNW kierowcy i pasażerów pojazdu mechanicznego

  Dla kogo?

  Ubezpieczenie NNW przeznaczone jest dla kierowcy oraz pasażerów ubezpieczonego pojazdu.

  Dalej